סרטוני איפור
איך שמים סומק ?
 
איך שמים סומק? סומק, זה עולם ומלואו, הוא יכול להיות טבעי, ויכול להיות רומנטי, ילדותי, צעיר, יש כל כך הרבה סגנונות וגוונים, איך לא הולכים לאיבוד, ואיך מדייקים..? בסרטון הזה בחרתי ללכת מהקל אל הכבד, להתחיל בסומק טבעי ולהגיע לשיא ה glow והגלאם.
נתחיל בטבעי, ליצירת סומק טבעי עדיף לשתמש במספר גוונים, נגיד שלושה, אחד על השני, ואז באמת מקבלים הסמקה טבעית מאוד ומרומזת. פה בסרטון אני משתמשת ב peach B ראשון מעליו הוספתי מעט natural B וקינחתי ב apricot B.

אני מעדיפה שימוש במברשת קטנה יחסית בסומק, ככה שיישב מדוייק, ולא ישתלט על כל הפנים. ואז כי אי אפשר בלי קצת glow, פינקתי בצללית שימרית עדינה blonde, מעל עצם הלחי.
קיבלתי סומק מושלם עדין וטבעי. ועכשיו אם בא לי מראה זוהר יותר לערב.. אפשר להוסיף סומק באיירבראש, בחרתי כאן בסומק אפרסקי מס' 83 ומעליו התזתי מעט ברונזר. ככה בשביל השלמות, וגם בשביל ה glow.
גבות בשתי דקות

גבות מהוות את מסגרת הפנים והעין, מחליטות על ההבעה שלנו, ויש להן תרומה חשובה ליופי שלנו.
גם אם לא התאפרנו היום, חשוב מאוד, שכן ניגע קלות בגבות.. כי ככה אנחנו הרבה יותר יפות. יש להדגיש את הגבה אך אסור להכביד עליה, המראה חייב לשאר טבעי ורך, אנחנו לא רוצות ליצור מראה קשוח מידיי.
בכדי ליצור מראה טבעי, אני מעדיפה להשתמש בשני גווני צללית, כאן בחרתי בdarkC ו brow2. אני משתמשת בשני סוגי מברשת, האחת אלכסונית והשנייה מברשת מסקרה, להברשה. אני מתחילה בצללית הכהה יותר darkc, איתה אני יוצרת את מסגרת הגבה, ומברישה כדי לעדן.
את הגבה עצמה אני ממלאה ב brow2 הבהירה יותר ומברישה כל הזמן.
בעזרת קונסילר מס'2 אני יוצרת עפעף "נקי" ואז בעזרת קונסילר בהיר יותר, מס' 0 אני מבהירה את החלק שמכל הגבה, כך אני יוצרת רכות ומתיחה של העין.

וכן.. אף אחד בכלל לא יודע שהתאפרתי ...

הצללות בקלי קלות

הצללות עם המוצרים של snobmakeup הן עניין של מה בכך, קל פשוט ומהיר. יש לנו שלושה גווני צללית מותאמים להצללות:

Brow 1 - צללית גבות והצללות מותאמת במיוחד לבלונדיניות, מתאימה להצללות אף, ואין בה אדום.
2.red C - מתאימה לשחומות .
3.dark C - מתאימה לכהות עור. בכדי לעשות הצללות נכונות, יש קודם כל להניח מייקאפ במרקם אחיד.
קמילה משתמשת פה במייקאפ מושלם ובאיירבראש אישי נטען. היא בעצם משתמשת בטכניקת ההתזה, המייקאפ דק כלכך, ולא רואים אותו, אבל הוא מסתיר הכל. כלכך עדין ומחמיא לעור.
לאחר מכן בעזרת מברשת רכה וצללית red c קמילה עושה הצללה מתחת לעצם הלסת, ומתחת לעצם הלחי.
מייד לאחר מכן, עם מברשת דקה יותר ורכה, וצללית brow1 בצידי האף, ליצירת מבנה אף צר יותר, ועצם הגבה החוצה לכיוון הרקה, ליצירת עין מלוכסנת יותר

בהצלחה❤️

לייב בנושא צילום עצמי למאפרות

לייב ראשון שלי מהאינסטגרם, בו אירחתי את צלמת האופנה ענת קזולה, שנתנה טיפים מצוינים בנושא צילום עצמי, איך נראה הכי טוב ונעביר מסרים בווידאו בצורה הטובה ביותר. והטיפים: 1. תכנון מוקדם- תמיד תכננו את הסרט בעזרת תסריט או סטורי בורד. ככל שהתכנון המוקדם יהיה מדוייק יותר, כך תהנו מעשייה מתסכלת פחות😜 תדעו מה אתם צריכים בדיוק ובכל זמן, בכדי לייצר כל תמונה בסרט.  2. עיצוב סט- היי רואים לכם מאחורה, 🤣🤣 כן וזה חשוב כל מה שנכנס לפריים הוא סט, יש לו השפעה, ויכול לשמש בתוך האמירה שלכם לתמוך או לשבש את המסר שלכם, לכן, תנו לזה חשיבות וסדרו פריים נכון לכם. 3. תאורה - בסרט תוכלו למצוא הסברים על הרינג (חברה הטוב ביותר של המאפרת) גודל ועוצמות, בכדי לצלם את האיפור שלכן בצורה הטובה ביותר. 4. מיקומים--מיקום הטלפון/מצלמה  שלכם הוא חשוב ביותר, תמיד החמיאו לעצמיכן.. ואל תוותרו על זוית צילום מנצחת, כשאתם מניחים את אביזר הצילום, בגובה הנכון לכם.. טיפ.. כוונו ישר אל העיניים👀. 5.סאונד-כן, לא.. מיקרופון.. ואיזה.. וגם, מה קורה עם voice over. 6. עריכה- באיזו אפליקציה לערוך ואיך לצלם נכון, לעריכה נוחה יותר אח"כ.. 7. רקע-באיזה רקע נכון להשתמש, צבעים ואיך להאיר אותו. 8. הצגת המוצרים-איך הכי נכון להציג מוצרים בסרטון וידאו למטרות שיוק ומכירה.  ועוד קצת שאלות מהקהל... אז כנסו ללינק ליצור צילום מנצח ❤️רכיב טקסט. לעריכת הרכיב ולשינוי הטקסט לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}